O restauraci

Vážení přátelé, milí hosté, vítejte na našich stránkách.

Pizzeria Dante je nově zrekonstruovanou restaurací, která připravuje pizzu v peci vytápěné dřevem. Víme, že dobrá italská kuchyně je založena na kvalitních čerstvých surovinách a již od počátku fungování Pizzerie Dante je naší snahou připravit pro Vás co nejlepší pokrmy za dobré ceny. Tradičně nabízíme 37 druhů vynikající pizzy, těstovinové a zapékané pokrmy, čerstvé saláty a také speciality z hovězího, vepřového, kuřecího a rybího masa. Každý den připravujeme zajímavou denní nabídku složenou z polévky a třech hlavních jídel.

Restaurace má oddělené kuřácké a nekuřácké prostory a je vybavena bezdrátovým připojením k internetu (Wi-Fi hotspot). Právě nekuřácké prostory jsme výrazně rozšířili, nyní mají kapacitu pro cca 30 hostů. Často zde pořádáme firemní či soukromé oslavy.

Pizzeria Dante se nachází v historickém centru města Příbram. Pro větší přístupnost svým zákazníkům nabízíme dva samostatné vchody (z Pražské ulice a z Jiráskových sadů). Venkovní posezení na terase naší restaurace nabízí výhled na celé Jiráskovy sady. Zde si v letních měsících můžete mimo jiné vychutnat kvalitní kávu J.J.Darboven, míchané nápoje a velmi milou obsluhu. Doporučujeme vyzkoušet studené i teplé nápoje z našeho nápojového lístku či oblíbené pivo Stella Artois. V našem vinném lístku naleznete vína z vinařské oblasti Velkých Bílovic zastoupená vinařstvím Habánské sklepy.

Pizzeria Dante - nejlepší pizza v Příbrami

 

  • Dále nabízíme:
  • - rozvoz jídel
  • - neomezené připojení wifi
  • - organizace rautů, firemních večírků, dětských oslav
  • - dětský koutek na hraní
  • - venkovní posezení
  • - platba stravenkami

 

 

Dobrou chuť a příjemné posezení Vám přejí zaměstnanci Pizzeria Dante.

Pondělí10.00 - 22.00
Úterý10.00 - 22.00
Středa10.00 - 22.00
Čtvrtek10.00 - 22.00
Pátek10.00 - 23.00
Sobota10.00 - 23.00
Neděle11.00 - 22.00
Pizzeria Dante
©2014-2022 www.pizzeriadante.cz Vytvořil: CityMedia.cz